Sidhu Moose Wala’nın babası, “Adalet yerini bulana kadar Pencap hükümetine karşı çıkmaya devam edecek” diyor

Amazon

New member
Aam Aadmi Partisi’nin (AAP) Jalandhar Lok Sabha anketini kazanmasından bir gün sonra, öldürülen Pencaplı şarkıcı Sidhu Moose Wala’nın babası Balkaur Singh, oğlunun öldürülmesi nedeniyle kendisi için adalet sağlanana kadar Pencap hükümetine karşı çıkmaya devam edeceğini söyledi. .

Sidhu Moose Wala’nın babası Balkaur Singh, Jalandhar seçimlerinde oğlu için adalet talep ederek AAP’ye karşı kampanya yürütmüştü. (HT fotoğrafı)

Moose Wala’nın ailesi, Jalandhar anketinde AAP’ye karşı çıkmış ve oğulları için adalet çağrısında bulunmuştu.

Moosa Köyü’ndeki hayranlarına hitaben şunları söyledi: “Oğlum için adalet mücadeleme devam edeceğim. Jalandhar LS anketinde hiçbir adayın aleyhinde konuşmadım ve kimseyi savunmadım. Ben sadece AAP hükümetine karşı konuştum” dedi.

Balkaur, AAP’yi eleştirerek, partinin bilişim departmanının, Jalandhar halkıyla onları eyalette hüküm süren kanun ve düzen konusunda eğitmek ve Pencap hükümetinin “kasvetli rolüne” dikkat çekmek için toplantıya başladıktan sonra bir sosyal medya kampanyası aracılığıyla onu karalamaya çalıştığını söyledi. oğlunun öldürülmesiyle ilgili soruşturma

“Kimseye karşı kişisel bir düşmanlığım yok. Hükümet bize adaleti getirmek yerine sadece asılsız vaatlerde bulunuyor çünkü şimdiye kadar gerçek beyinleri yakalayamadı. Beni karalasalar da umurumda değil, artık kaybedecek hiçbir şeyim yok. Adalet yerine getirilmezse 2024 Lok Sabha seçimlerinde de AAP’ye karşı açıkça konuşacağım. Bize adalet sözü veren Başbakan Bhagwant Mann, sözlerinden kaçtı. Jalandhar’a sadece aramalarıma cevap vermeyi bıraktıklarında gittim ve başka seçeneğim kalmamıştı” dedi.

• YAZAR HAKKINDA

Parteek Singh Mahal, Pencap, Faridkot’ta yerleşik bir multimedya muhabiridir. Tıp eğitimi, siyaset ve Pencap polisiyle ilgileniyor.
    …ayrıntılı olarak görün